آزادی؟؟؟

freedom2.jpg

آزادی آن آزادی است که  بگویی دو به علاوه دو می شود چهار. این قضیه که تصدیق شود، سایر چیزها به دنبال آن می آید...

/ 10 نظر / 25 بازدید
محسن

سلام دوست عزیز اى بندگان خدا! تقواى خدا پيشته سازيد و از دنيا حذر كنيد، اگر دنيا براى كسى باقى مى‏ماند و كسى در دنيا جاويدان بود انبياى الهى سزوارترين مردم به بقأ و اولى به رضا و خشنودى و راضى‏تر به قضاء الهى بودند، ولى خداى تعالى دنيا را براى بلا و آزمايش آفريده است و اهل آن را براى فنا خلق فرموده، هر چيز نو و جديد آن كهنه مى‏شود و نعمت‌هاى آن از بين مى‏رود و سرور آن به تلخى مبدل گردد؛ دنيا منزل ماندن نيست بلكه محل توشه برگرفتن است، پس توشه برگيريد كه بهترين توشه‏ها تقوى است و تقواى خدا را پيشه سازيد تا رستگار شويد ( آخرین خطبه امام حسین ع )

برج سينا

آه اگر آزادی سرودی می خواند کوچک. کوچکتر حتی از گلوگاه يکی پرنده!

حامد

عکسی از خورشيد و زحل ....

امپراتور

عقل!!!!!!! تنها مشکل انسانهاست! گر مورد استفاده قرار گيرد٬مشکل ساز است. و اگر نفی گردد٬ آن وقت ...... آزادی را عقل میخواهد و عاقل قبول میکند٬ صد حیف که اداره امور٬ دست ابلهان است!!!!!!

ليلا مرسلي

با سلام خدمت ملیکا جون از اینکه قدم رنجه فرمودید و به وبلاگ من سر زدید بسیار خوشحال شدم . سعی میکنم سروده های خودم رو هم جای بدم هر چند هرمزگان بزرگان بسیاری داره که من میون اونا عددی به حساب نمیام. باز هم به وبلاگ من سر بزنید. از لطفتون ممنون . در پناه حق پیروز و سر بلند باشید.

سيد مهدی موسوی

سلام عزيز! با مطلبي تحت عنوان ‹من و محمدرضا گلزار و جنيفر لوپز و دوستان› به روزم!!!!! حتما سر بزن!

آرمان

دمت گرم قشنگ نوشته بودی گلم به به

مهج

هر که دولت يافت، شست از لوح خاطر نام ما اوج دولت، طاق نسيان است در ايام ما مي خورد چون خون دل هر کس به قدر دستگاه باش کوچکتر ز جام ديگران، گو جام ما در نظر واکردنى طى شد بساط زندگى چون شرر در نقطه ى آغاز بود انجام ما طفل بازيگوش، آرام از معلم مي برد تلخ دارد زندگى بر ما دل خودکام ما نيست جام عيش ما صائب چو گل پا در رکاب تا فلک گردان بود، در دور باشد جام ما

مهجور

سلام خانم ممنون که سرزدی و بخاطر تعريفتون هم ممنون اما فواره ياقوت من مثل بلاگ شما قشنگ نيش موفق باشيد

حامد يغمايی

سلام من هم از شما ممنونم که کلبه ما را قابل دونستيد روشنايی کلبه ما از نور فانوس شماست باعث افتخار در ليست لينکهاتون باشم هميشه روشن و تابنده باشيد