ايمان فعال...

 

                                    در انجیل آمده است : (( بنابراین به شما می گویم آنچه در عبادت سوال می کنید یقین    بدانید که آن را یافته اید و به شما عطا خواهد شد.)) هیچ مانعی نمی تواند سد راه کسی شود که ایمان دارد می تواند  به هدفش برسد. اما ايمان فعال ! ایمان راحت طلبانه یا ایمان   متزلزل هرگز کوهها را تکان نخواهد داد. و.... تنها آرزوی داشتن چیزی نمی تواند ما را به آن برساند .اگر  خواهان تحقق بخشیدن به رویاهايمان هستيم باید سختکوش ،  مقاوم و استوار باشيم.

 

/ 14 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شهريار

سيه چشمی به کار عشق استاد به من درس محبت ياد ميداد مرا از ياد برد آخر ولی من بجز او عالمی را بردم از ياد

بشرويه بيو

پرشين بلاگ جديد؟ پرشين بلاگ قديم ؟ وظیفه پرشین بلاگی ها در فقدان دومین پرشین بلاگ دات کام چیست؟ لطفا بخوانید و نظرتان را بنویسید .

محمد

سلام دوست من ... بی نظير بود ... ممنون ميشم به من سر بزنی و بگی موافقی باهم تبادل لينک داشته باشيم يا نه؟؟؟ منتظرتم ...

شهاب

سلام احوالات شما ؟ مدتی بود وبلاگت کامنت نمی گرفت که خوب این مشکل مرتفع شده ظاهرا این سایت جدید منه برای معرفی کتاب : nine-gate.blogfa.com می تونی سری بزنی لینکی بدی خلاصه شاد باشی یا حق

علی رشوند

سلام ایمان باور قلبی عملگراست ایمان جوشش درون است ایمان خود حرکت است مومن یعنی انسان معتقد عملگرا هرانک

نيما طراح

سلام وبلاگ زیبایی دارید . موفق باشیدلطفا به اين سايت سر بزنيد و نظرتونو بگين

نيما طراح

سلام دوست عزيز . از اينکه از سايت من ديدن کردين خيلی ممنونم .در مورد نظری که داده بودين هم نظر لطفتونه . اميدوارم هميشه موفق باشيد

يک دوست

روش نوین تبلیغات اینترنتی سایت یا بلاگ خود را به صورت رایگان تبلیغ کنید. words.pixels.ir

غریبه آشنا

با سلام الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها انتظار خیلی سخته .... چه شود که پا گذاری به رواق دیدگانم منم آن که انتظارت زده شعله ها به جانم چه مدیحه ای بخوانم که تورا قبول افتد مددی که لال هستم تو مگر دهی زبانم تولد حضرت امام زمان (ع)بر همه عاشقان آن حضرت مبارک باد.

مریم

دلمون برات تنگ شده خانم. کی میایی باشگاه؟